Karolina zwróciła się do mnie z prośbą o przygotowanie planu dietetycznego, który pomógłby jej pozbyć się nadwagi. Kiedy w listopadzie Karolina przyszła do mojego gabinetu – wiedziałam od razu, że nie zabraknie jej motywacji, by osiągnąć swój cel. Początki były stresujące.

Byłam bardzo zestresowana, ponieważ nie wiedziałam jaka jest moja aktualna waga. Przez bardzo długi czas unikałam ważenia się jak ognia.

Przełomowym momentem dla Karoliny był widok siebie na zdjęciach z wakacji, które skłoniły ją do podjęcia pierwszych kroków w stronę lepszego, zdrowszego życia.

Duża nadwaga. Nie zwracałam na to uwagi do momentu zobaczenia zdjęć z długo wyczekiwanego urlopu, to było jak kubeł zimnej wody. Potem jeszcze przez 2 miesiące dojrzewałam do decyzji, aby zmienić coś w swoim życiu i udać się do specjalisty.

Decyzja ta była świetnym, bardzo świadomym krokiem, by poczuć się po prostu lepiej. Przed rozpoczęciem diety Karolina często miała problemy z brakiem energii, apatią, złym samopoczuciem, które powodowały frustrację i problemy w codziennym funkcjonowaniu.

Zła dieta wpływała na moje samopoczucie, byłam ciągle ospała, senna, bez energii. Ponad to miałam tendencję do zajadania stresu. Przestałam mieścić się w ubrania, które jeszcze kilka miesięcy pasowały. Czułam się niekomfortowo w swoim ciele.

Efekt? Karolina, przy moim wsparciu, zrzuciła 18 kilogramów w 8 miesięcy, co jest ogromnym sukcesem i zasługuje na głośne brawa. A to jeszcze nie koniec, ponieważ dieta tak spodobała się Karolinie, że z chęcią stworzyła z niej bardzo pozytywny nawyk. 

Co ważne, dieta dla Karoliny nie jest katorgą, a przyjemnością, w której pojawiają się lody, ciasta i inne przysmaki – oczywiście od czasu do czasu, tak by nie wpłynęło to negatywnie na funkcjonowanie całości organizmu.

Dieta jest bardzo smaczna, więc nie mam większych problemów z jej utrzymaniem, chociaż oczywiście zdarzają mi “cheat days” w których nie brakuje lodów, ciasta lub fast foodów.

I choć Karolinie na początku trudno było przyzwyczaić się do stałych godzin spożywania posiłków 5 razy dziennie oraz do ograniczenia cukru, to finalnie dieta oceniana jest bardzo pozytywnie. 

Dieta jest bardzo szybka w przygotowaniu, smaczna, przystępna pod względem dostępności składników i cenowo.

Widzę jak Karolina zmienia się na moich oczach. Jestem z niej bardzo dumna i ogromnie jej gratuluję! Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tej metamorfozie.

Po 8 miesiącach -18kg. 2-3 rozmiary mniejsze ubrania. Czuję się świetnie, dostaję dużo komplementów, co jeszcze bardziej motywuje do dalszego działania. Jestem bardziej pewna siebie. Zniknęło zajadanie stresu! Bardziej podobam się sobie i widzę, że mój partner także jest bardzo zadowolony rezultatami – jest ze mnie dumny 🙂

A jak Karolina ocenia moje wsparcie?

Dieta została ułożona w 100% z moimi preferencjami i dostosowana do mojego trybu życia. Jest Pani bardzo miłą i ciepłą osobą, która potrafi zmotywować do działania i co najważniejsze potrafi słuchać i doradzić.

Ogromnie mnie to cieszy! 🙂 

Jeśli i Ty masz problem z nadwagą, chcesz zrzucić zbędne kilogramy i wreszcie poczuć się dobrze ze swoim ciałem, skontaktuj się ze mną. Bo jak twierdzi Karolina, warto walczyć o siebie.

Najważniejszym przy rozpoczęciu diety jest uzmysłowienie sobie, że głównym jej celem nie jest zgubienie zbędnych kilogramów, a zmiana nawyków żywieniowych co będzie procentowało w przyszłości. Nie bójcie się walczyć o siebie!

Brawo dla Karoliny!

Paulina Guzik-Krzystek