Paulina zgłosiła się do mnie, nie tylko z chęcią zrzucenia zbędnych kilogramów, ale także ogromną obawą, czy dieta coś pomoże. Nic dziwnego, często na początku nie wiemy w jaki sposób będzie to wyglądać. Dodatkowo jesteśmy otoczeni złymi wzorcami diet, które albo nas wykańczają, albo powodują szybki efekt jojo. 

Nie byłam pewna czy wizyta u dietetyka coś zmieni.

Na szczęście bardzo szybko pokazałam Paulinie, w jaki sposób należy jeść, by się odchudzić w zdrowy sposób. Warto tutaj podkreślić ogromną motywację Pauliny, którą pokazała już na samym początku! 🙂

Moim problemem była lekka nadwaga z którą do tej pory nie mogłam sobie sama poradzić. Nie chciałam doprowadzić siebie do gorszego stanu. Postanowiłam spróbować swoich sił zapisując się na wizytę do dietetyka i to był strzał w 10 😀

Najważniejszy pierwszy krok – śpiewała polska piosenkarka i jest to święta racja. Dlatego już na pierwszej wizycie określiłyśmy z Pauliną, jaki postawiła sobie cel i w jakim okresie jest on możliwy do zrealizowania. I udało się!

Początki były trudne. Trzeba było zmienić pewne nawyki żywieniowe, zaczęłam też zwracać uwagę na ilość jedzenia (ważyłam wszystkie produkty). Zdarzył się słabszy miesiąc, kiedy nic nie schudłam, ale w końcu postanowiłam jeszcze raz wdrożyć wszystkie wskazówki aby osiągnąć efekt o którym marzę.

To co ważne to to, że Paulina była do diety bardzo dobrze przygotowana. Wiedziała, że może zdarzyć się miesiąc, w którym po prostu nie nastąpi spadek wagi, pomimo trzymania diety. To normalne, nasz organizm często potrzebuje czasu, dlatego tak istotne jest by wierzyć w siebie, swój cel i być cierpliwym. Paulinie udało się to zrealizować znakomicie. 

Jako Dietetyk zawsze słucham potrzeb, ale i preferencji moich Pacjentów. Jedni lubią sport, inni za nim nie przepadają, jedni jedzą awokado, dla innych to najgorsze zło, jedni są w stanie jeść 5 posiłków dziennie, inni ze względu na pracę muszą ograniczyć je do czterech. Sztuką jest znalezienie takiego rozwiązania, które będzie odpowiednie dla danej osoby.

Paulina już na początku zaznaczyła, że chciałaby nadal jeść produkty, które lubi i nie angażować się zbyt mocno sportowo. Przygotowując więc plan dietetyczny wzięłam oba czynniki pod uwagę.

Efekt dla mnie samej jest wielkim zaskoczeniem. Szczególnie widzę to po mojej garderobie 🙂 Czuje się rewelacyjnie wiedząc że udało mi się zgubić zbędne kilogramy bez wyrzeczeń i nadmiernego wysiłku fizycznego.

Jestem ogromnie dumna z Pauliny oraz z efektu, jaki wspólnymi siłami osiągnęłyśmy!

A wszystko jak się okazało – trochę przez przypadek 😉

Panią Paulinę znalazłam przez internet, był to więc czysty przypadek. 

A jak Paulina ocenia moje wsparcie?

Z całą przyjemnością polecam, jest bardzo dobrym dietetykiem a przede wszystkim cudowną osobą która potrafi zmotywować do zmian.

Paulina ma też radę dla wszystkich, którzy również chcieliby zrzucić zbędne kilogramy i zyskać nowe – lepsze życie.

Jeśli masz problem, umów się na wizytę, to naprawdę działa 🙂

Kończąc podsumuję to pewnym cytatem:

Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie. Reszta to już tylko kwestia wytrwałości.

I ja w zupełności zgadzam się z Paulina dziękując jej za polecenie, odwagę i wytrwałość! 

Brawo dla Pauliny!

Paulina Guzik-Krzystek